bon turystyczny - CAiS ALGA w Mrzeżynie - dla poszukujących dzikich plaż - zapraszamy nad Bałtyk. Tanie wczasy rodzinne z wyżywieniem dla rodzin z dziećmi, dla Seniorów. Promocyjne oferty wypoczynku nad morzem na rok 2019

CAiS "ALGA" w Mrzeżynie
Zapraszamy nad Morze Bałtyckie
Poszukujesz ciszy i spokoju? Masz dość zgiełku miasta i tłumów?
Lubisz aktywny wypoczynek? Rowerowe i pieszy wycieczki?
... nad Bałtykiem można wypocząć bez "parawanów" i tłumów na plaży...
Przejdź do treści

Menu główne:

Jak rezerwować


Nasza firma bierze udział w programie Polski Bon Turystyczny. Więcej o programie (jak aktywować bon, kiedy można nim płacić, komu się należy i gdzie go znaleźć - znajdziesz na stronie programu https://bonturystyczny.polska.travel/

Bon turystyczny jest środkiem płatniczym celowym, co oznacza, że można wydawać go na ściśle określone produkty/usługi. W tym wypadku - bonem można opłacić usługi turystyczne, w których uczestniczy dziecko, na które bon został wydany. Jest to warunek konieczny dla prawidłowej realizacji bonu.

Obowiązek rzetelnej realizacji bonu ciąży zarówno na płacącym, jak i na podmiocie odbierającym płatność.
Jako usługodawca mamy obowiązek zweryfikowania, czy dziecko, na które był wystawiony bon, jest uczestnikiem wypoczynku. W razie stwierdzenia, iż taka sytuacja nie ma miejsca mamy obowiązek odmówić przyjęcia płatności.
Aktywowany bon turystyczny posiada numer, który należy podać przy płatności. Płacący decyduje, jaką kwotę chce przeznaczyć na płatność (w granicach dostępnej do wykorzystania kwoty wartości bonu). Do realizacji bonu potrzebny jest również telefon komórkowy, który jest zarejestrowany w PUE. Na ten numer bowiem przychodzi sms kod, który autoryzuje płatność. Należy o tym pamiętać, gdyż bez autoryzacji kodem realizacja bonu nie będzie możliwa (na wpisanie kodu są 2 minuty). Jeśli zatem osoba, której telefon został podany do kodu autoryzacji nie jest obecna w czasie wypoczynku - należy pamiętać, by przed płatnością umówić kontakt umożliwiający sprawne przesłanie kodu.

W celu uniknięcia nieporozumień przyjęliśmy zasadę, iż bon turystyczny realizujemy WYŁĄCZNIE na miejscu. Dzięki temu mamy możliwość weryfikacji, czy płatność jest realizowana na osobę uprawnioną.
Bonu nie przyjmujemy przy rezerwacji.
CAiS "ALGA", 72-330 Mrzeżyno, ul. Wojska Polskiego 16,17
Zwierzaki - bez opłat
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego